Strona główna Aktualności Regionalna Strategia Innowacji
Regionalna Strategia Innowacji

RIS - wiesz więcej, możesz więcej

Słownik RIS - Kolejna odsłona kampanii WIESZ WIĘCEJ. MOŻESZ WIĘCEJ - Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna

 

 

 

 

 

Wakacje pomału dobiegają końca i dlatego Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wraz z Parkiem Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice” prezentują kolejną odsłonę kampanii RIS - WIESZ WIĘCEJ. MOŻESZ WIĘCEJ. Tym razem zapraszamy do zapoznania się ze słownikiem pojęć RIS. W każdy poniedziałek prezentowane będą krótkie materiały filmowe promujące Regionalną Strategię Innowacji Województwa Śląskiego oraz wyjaśniające na pozór skomplikowane pojęcia.

 

Przekonacie się Państwo, że idee Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego można przyswoić w łatwy i przystępny sposób. Zabawne postacie i dialogi, z których dowiecie się Państwo m.in. czym są Obserwatoria Technologiczne, co wchodzi w skład metaprzedsięwzięć oraz  dlaczego warto uczestniczyć w konkursach marki INNOSILESIA.

 

RIS - wiesz więcej, możesz więcej


OBEJRZYJ

 

Odsłony poszczególnych odcinków prezentowane będą na Facebookowym Fanpage’u RIS (https://www.facebook.com/ris.slaskie?ref=hl) według poniższego harmonogramu:

2.09.2013 - E jak Ekosystem

9.09.2013 - S jak specjalizacje

16.09.2013 - M jak metaprzedsięwzięcia

23.09.2013 - I jak Innosilesia

30.09.2013 - O jak Obserwatorium

 

Więcej informacji:

www.ris.slaskie.pl

 

 

RIS - UE
Projekt „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego (III edycja)” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.2.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
 

 

POLECAMY:

 

Betony Izolacyjne

 

Produkty z weglika krzemu

 

Ceramika laboratoryjna

 

Wynajem powierzchni biurowych

 

Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2012