Strona główna Aktualności Nagroda za pracę doktorską Konsorcjum Progres 3 w Gliwicach

 

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

17.V.2018

mgr inż. Rafał Dojka (Politechnika Śląska) dr hab. inż. Andrzej Studnicki Problematyka stosowania piasku chromitowego do wytwarzania form odlewniczych

19.IV.2018

mgr inż. Karolina Związek (Oddział Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach) Badania z zakresu sprężystości materiałów ogniotrwałych w podwyższonych temperaturach

więcej...

 

PROJEKTY UNIJNE

Regionalna Strategia Innowacji - Innobservator Silesia

Innobservator Silesia

Nagroda za pracę doktorską Konsorcjum Progres 3 w Gliwicach

Pracownik Zakładu Technologii Materiałów Ogniotrwałych, dr inż. Karolina Dudek zajęła I miejsce w 6. Konkursie Konsorcjum Progres3 na najlepszą pracę doktorską obronioną w  roku 2017 w kategorii „Competitive Engineering and Materials Research” .

 

 

Konsorcjum Progres 3 zrzesza przedstawicieli piętnastu uczelni z Polski, Czech i Słowacji. Główną misją konsorcjum jest nawiązanie współpracy naukowej oraz wspieranie rozwoju innowacji pomiędzy uczelniami regionu śląsko-morawskiego, regionu Żyliny oraz województw śląskiego i opolskiego.

W ramach działań Konsorcjum Progres 3 ogłasza  corocznie konkurs na najlepszą pracę doktorską obronioną w uczelniach członkowskich Konsorcjum. W obecnej edycji Konkursu brały  udział prace doktorskie obronione w roku kalendarzowym 2017, tj. od 1.01.2017 r. do 31.12.2017r. Każda z uczelni Konsorcjum Progres 3 mogła zgłosić do konkursu maksymalnie 2 prace w każdej z wymienionych poniżej kategorii tematycznych:

1.            Ekonomia i finanse,

2.            Surowce, energetyka i ochrona środowiska,

3.            Zdrowie i zastosowania w służbie zdrowia,

4.            Technologie informacyjne i Inżynieria Elektryczna

5.            Konkurencyjność przemysłu maszynowego, badania materiałowe.

Wybrane prace ze wszystkich uczelni zostały ocenione przez Komisję ustanowioną w ramach Konsorcjum Progres 3, pod przewodnictwem VŠB Ostrava.

Ceremonia wręczenia dyplomów odbyła się w dniu  28.3.2018 r. w New Auditorium (Nová Aula NA1) Technical University of Ostrava.

 

 

 

POLECAMY:

 

Betony Izolacyjne

 

Produkty z weglika krzemu

 

Ceramika laboratoryjna

 

Wynajem powierzchni biurowych

 

Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2012