Strona główna Aktualności Central European Energy Forum – Energy CEE Day
Central European Energy Forum – Energy CEE Day

Energy Forum

W dniach 11-12 czerwca 2018 roku Fundacja dla Akademii Górniczo - Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie i Forum Klastrów Małopolski organizują kolejne już wydarzenie z cyklu Central European Energy Forum – Energy CEE Day. Zostało ono objęte patronatem Dziekana Wydziału Energetyki i Paliw Akademii Górniczo Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Pana Profesora Wojciecha Suwały. Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych reprezentować będą: mgr inż. Małgorzata Niziurska, Zastępca Dyrektora Oddziału Szkła i Materiałów Budowlanych oraz dr inż. Tomasz Baran, Kierownik Zakładu Cementu.


11.06.2018II Konferencja z cyklu pozwoli na promocję w kraju i za granicą bogatej oferty regionu Małopolskiego w zakresie energii zrównoważonej, odnawialnych źródeł energii w nowoczesnej energetyce, odpadów, inteligentnych miast przyszłości, ochrony powietrza jak również szeroko rozumianej poprawy efektywności energetycznej. Uczestnikami czerwcowego spotkania będą przedstawiciele biznesu, nauki oraz samorządów zarówno z kraju jak i zza granicy.


W trakcie dwóch dni wypełnionych wystąpieniami i spotkaniami biznesowymi nasi goście zaprezentują najlepsze praktyki i strategie zastosowane w swoich firmach. Tegorocznej edycji wydarzenia jak i w poprzednim roku, będą towarzyszyły rozmowy business to business oraz wystawa, na której producenci i firmy zaprezentują szeroką ofertę produktów i usług niezbędnych do sprawnej organizacji biznesu. Mamy nadzieję, że Forum będzie dobrą okazją do wymiany doświadczeń branżowych, zapoznania się z dokonaniami naukowymi jak i do nawiązania współpracy międzynarodowej.Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie:
http://energy-forum.eu/o-konferencji/program/ 


OFERTA:


Produkty

Badania materiałów budowlanych


Badania szkła i ceramiki


POLECAMY:


Mieszanki budowlane


Materiały do konserwacji zabytków


Badania ogniowe


Aparatura laboratoryjna i terenowa


Obsługa laboratoryjna budów i wytwórni betonu


Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...