Strona główna Aktualności Spotkanie w Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej
Spotkanie w Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej

Inauguracja roku akademickiego w AGH

23 października 2018 roku odbyło się spotkanie w Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej w celu nawiązania ścisłej współpracy naukowo-badawczej, w tym realizacji wspólnych projektów B+R. Po zakończeniu rozmów dr inż. Paweł Pichniarczyk, Dyrektor Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych otrzymał okazjonalny medal, wręczony przez prof. dr hab. inż. Jarosława Mizerę, Dziekana Wydziału.


24.10.2018
Medal Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki WarszawskiejWydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej jest jednym z czołowych ośrodków naukowo-badawczych i dydaktycznych w dziedzinie inżynierii materiałowej zarówno w Polsce, jak i na świecie. W ocenie parametrycznej jednostek naukowych, prowadzonej przez Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych w roku 2018, Wydział Inżynierii Materiałowej uzyskał kategorię A+, co potwierdza wysoki poziom działalności naukowej.
Wydział Inżynierii Materiałówej Politechniki Warszawskiej

 


OFERTA:


Produkty

Badania materiałów budowlanych


Badania szkła i ceramiki


POLECAMY:


Mieszanki budowlane


Materiały do konserwacji zabytków


Badania ogniowe


Aparatura laboratoryjna i terenowa


Obsługa laboratoryjna budów i wytwórni betonu


Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...