Strona główna Aktualności Nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Azoty
Nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Azoty

Grupa Azoty

Grupa Azoty otworzyła w Tarnowie nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe. W wydarzeniu inaugurującym działanie Centrum wziął udział m.in. Premier Mateusz Morawiecki oraz Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz. Na zaproszenie Zarządu Grupy Azoty S.A. Instytut podczas uroczystości reprezentował Pan Dyrektor Paweł Pichniarczyk.


30.10.2018Centrum Badawczo-Rozwojowe to dwukondygnacyjny budynek o powierzchni blisko 8 tys. metrów kwadratowych. W jednej części obiektu znajdują się laboratoria wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz część biurowa. Powstała także połączona z budynkiem głównym hala półtechnik. Budowa centrum pochłonęła blisko 88 mln zł, z czego 20 mln zł pochodziło z Ministerstwa Rozwoju. Zatrudnienie znalazło w nim 64 osoby. Centrum zapewni dobre warunki do prowadzenia badań i wdrażania rozwiązań innowacyjnych. Jego efektywne wykorzystanie pozwoli Grupie Azoty na budowanie przewag konkurencyjnych i podniesienie poziomu innowacyjności.Spotkanie było również okazją do rozmowy Pana Dyrektora Pawła Pichniarczyka z Minister Jadwigą Emilewicz, na temat obecnej działalności Instytutu oraz perspektyw rozwoju, jako jednostki nadzorowanej przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii.  

Nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Azoty  Nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Azoty


Nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Azoty  Nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Azoty


 


OFERTA:


Produkty

Badania materiałów budowlanych


Badania szkła i ceramiki


POLECAMY:


Mieszanki budowlane


Materiały do konserwacji zabytków


Badania ogniowe


Aparatura laboratoryjna i terenowa


Obsługa laboratoryjna budów i wytwórni betonu


Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...