Strona główna Aktualności Rozszerzenie zakresu akredytacji o zestawy do wykonywania złożonych systemów izolacji cieplnej (ETICS)
Rozszerzenie zakresu akredytacji o zestawy do wykonywania złożonych systemów izolacji cieplnej (ETICS)

Certyfikacja

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych od 27.08.2020 r. uzyskał rozszerzenie zakresu akredytacji o dwie następne EAD dla zestawów do wykonywania złożonych systemów izolacji cieplnej (ETICS), tj.: EAD 040287-00-0404 z izolacją w postaci płyt i warstwą zewnętrzną w postaci nieciągłych okładzin ściennych i EAD 040427-00-0404 z zaprawą jako izolacją cieplną i warstwą zewnętrzną w postaci wypraw tynkarskich i nieciągłych okładzin ściennych. Certyfikacja prowadzona jest w systemie oceny i weryfikacji właściwości użytkowych 1 i 2+.01.09.2020Kontakt:

 

 

Kierownik Zakładu Certyfikacji i Normalizacji - Kraków

 

mgr inż. Piotr Zapolski


tel.: 12 683 79 15

 

kom.: 795 599 379

 

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


OFERTA:


Produkty

Badania materiałów budowlanych


Badania szkła i ceramiki


POLECAMY:


Mieszanki budowlane


Materiały do konserwacji zabytków


Badania ogniowe


Aparatura laboratoryjna i terenowa


Obsługa laboratoryjna budów i wytwórni betonu


Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...