Strona główna Aktualności "Odczucia" Moniki Rościszewskiej w Galerii Lipowa 3
"Odczucia" Moniki Rościszewskiej w Galerii Lipowa 3

""Odczucia" Moniki Rościszewskiej w Galerii Lipowa 3

Zapraszamy na wystawę online "Odczucia" Moniki Rościszewskiej w Galerii Lipowa 3. Ze względu na stan pandemii i ograniczenia w dostępie do galerii, muzeów i innych placówek kulturalnych wystawa "Odczucia" Moniki Rościszewskiej zostanie zaprezentowana w formie wystawy online. Zapraszamy do śledzenia profilu Centrum Szkła na Facebooku: www.facebook.pl/lipowa3.


18.12.2020


08.12.20 - 31.12.20


W swej twórczości Monika Rościszewska porusza zagadnienia procesu poznania i doświadczania. Na warsztat bierze ludzkie ciało, z całą jego fizycznością i emocjami, które odbijają na nim piętno – bólem, strachem, cierpieniem, rozkoszą, ukojeniem. Tworzy szklane rzeźby o organicznej, sensualnej formie, nawiązujące do struktury ciała człowieka i tego, jak człowiek swoją cielesność odczuwa. Szkło staje się w ręku artystki narzędziem do tego, by móc badać własne emocje, zapisywać je, uwieczniać. Ciało człowieka jest mapą przeżyć, które znajdują odzwierciedlenie w szklanej materii.


Aleksandra Skorek, kuratorka wystawy-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MONIKA ROŚCISZEWSKA

Artystka rzeźbiarka, artystka szkła. Asystent w Katedrze Podstaw Projektowania Rzeźbiarskiego na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2019 roku obroniła pracę doktorską pt. „Proces poznania w akcie twórczym” na swoim macierzystym wydziale.


Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.
1    2


3    4

 


OFERTA:


Produkty

Badania materiałów budowlanych


Badania szkła i ceramiki


POLECAMY:


Mieszanki budowlane


Materiały do konserwacji zabytków


Badania ogniowe


Aparatura laboratoryjna i terenowa


Obsługa laboratoryjna budów i wytwórni betonu


Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...