Strona główna Materiały do konserwacji zabytków

MATERIAŁY DO KONSERWACJI ZABYTKÓW


Materiały do konserwacji zabytków

DORADZTWO TECHNICZNE


tel.:


e-mail

mgr inż. Tomasz Foszcz

12 683 79 61

661 944 695

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
SPRZEDAŻ


Przygotowywanie ofert:


Realizacja zamówień:


e-mail:

12 683 79 61


12 683 79 75

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Zastosowanie: Cement romański

Cement romański służy do renowacji i konserwacji wypraw tynkarskich i sztukaterii zachowanych na oryginalnych fasadach zabytkowych budynków. Z równym powodzeniem może być stosowany do wykańczania elewacji współczesnych obiektów oraz tworzenia elementów dekoracyjnych.

Postać: ProszekZastosowanie: Zaprawa tynkarska

Zaprawa gruboziarnista na bazie cementu romańskiego do tynkowania i uzupełniania dużych powierzchni elewacji  budynków oraz do wypełniania spoin i ubytków.

Postać: Proszek
KARTA TECHNICZNAZastosowanie: Gładź tynkarska

Zaprawa drobnoziarnista na bazie cementu romańskiego do wykańczania powierzchni elewacji oraz do uzupełniania drobnych  pęknięć i ubytków.

Postać: Proszek
KARTA TECHNICZNAZastosowanie: Zaprawa do odlewów

Zaprawa na bazie cementu romańskiego do wykonywania elementów sztukateryjnych: odlewów i profili ciągnionych, a także dekoracyjnych elementów architektonicznych w tym ogrodowych i cmentarnych.

Postać: Proszek
KARTA TECHNICZNAZastosowanie: Farba elewacyjna

Farba renowacyjna do wykańczania, odnawiania i estetycznej integracji elewacji oraz detali architektonicznych. Jest szczególnie przydatna w przypadku elementów o bogatej w detale formie rzeźbiarskiej lub kiedy zastosowanie cienkiej warstwy tynku (2-3 mm) nie jest możliwe.

Postać: Proszek
KARTA TECHNICZNA
 


OFERTA:


Produkty

Badania materiałów budowlanych


Badania szkła i ceramiki


POLECAMY:


Mieszanki budowlane


Materiały do konserwacji zabytków


Badania ogniowe


Aparatura laboratoryjna i terenowa


Obsługa laboratoryjna budów i wytwórni betonu


Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...