Strona główna Systemy ociepleń

BADANIA SYSTEMÓW OCIEPLEŃ


Badania wykonuje:


Zakład Gipsu i Chemii Budowlanej


Zakres badań Dokument odniesienia
Kleje do wyrobów izolacji cieplnej ZUAT-15/V.03/2010,
ZUAT-15/V.04/2013, ETAG 004

Zaprawy klejowe do zatapiania siatki
ZUAT-15/V.03/2010,
ZUAT-15/V.04/2013, ETAG 004
Podkłady gruntujące ZUAT-15/V.03/2010,
ZUAT-15/V.04/2013, ETAG 004
Tynki ZUAT-15/V.03/2010,
ZUAT-15/V.04/2013, ETAG 004
Siatki zbrojące z włókna szklanego ZUAT-15/V.03/2010,
ZUAT-15/V.04/2013, ETAG 004
Systemy dociepleń - badania laboratoryjne ZUAT-15/V.03/2010,
ZUAT-15/V.04/2013, ETAG 004
Systemy dociepleń - badania ogniowe PN-B-02867
PN-EN 13501-1




Badania wykonuje:


Zakład Cementu


Zakres badań Metoda badania
Określanie ciepła spalania PN-EN-ISO 1716 „N”

„N” - Metoda badawcza objęta zakresem notyfikacji nr 1487



Badania wykonuje:


Zakład Badań Kontrolnych


Zakres badań Metoda badania
Zawartość strat prażenia
ZUAT-15/V.03
ZUAT-15/V.04
Zawartość suchej substancji
ZUAT-15/V.03
ZUAT-15/V.04
ETAG 004
Zawartość popiołu
ETAG 004


 

KONTAKT



Kierownik Zakładu
mgr inż. Klaudiusz Borkowicz

tel.:

kom.:

e-mail:

12 683 79 77

608 336 236

k.borkowicz@icimb.pl


Zastępca Kierownika
mgr inż. Teresa Wons

tel.:

e-mail:

12 683 79 78

t.wons@icimb.pl




KONTAKT


Kierownik Zakładu
dr inż. Tomasz Baran

tel.:

kom.:

e-mail:

12 683 79 91

691 929 277

t.baran@icimb.pl


Zastępca Kierownika

mgr inż. Bogumiła Duszak

tel.:

e-mail:

12 683 79 93

b.duszak@icimb.pl








KONTAKT


Kierownik Zakładu
mgr inż. Tomasz Foszcz

tel.:

kom.:

e-mail:

12 683 79 61

661 944 695

t.foszcz@icimb.pl


Zastępca Kierownika
mgr Pelagia Laska-Józefczak

tel.:

e-mail:

12 683 79 85

p.laska@icimb.pl







Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...