Strona główna Zaprawy murarskie

BADANIA ZAPRAW MURARSKICH



Badania wykonują:


Zakład Betonów, Zapraw i Kruszyw



Zakres badań Metoda badania
Określenie rozkładu wielkości ziaren (metodą analizy sitowej) PN-EN 1015-1
Konsystencja świeżej zaprawy PN-EN 1015-3 lub PN-EN 1015-4
Gęstość objętościowa świeżej zaprawy PN-EN 1015-6
Zawartość powietrza PN-EN 1015-7
Czas zachowania właściwości roboczych
PN-EN 1015-9
Czas korekty
PN-EN 1015-9
Gęstość wysuszonej stwardniałej zaprawy
PN-EN 1015-10
Wytrzymałość na ściskanie
PN-EN 1015-11
Wytrzymałość na zginanie
PN-EN 1015-11
Absorpcja wody spowodowanej podciąganiem kapilarnym PN-EN 1015-18
Trwałość (odporność na zamrażanie-odmrażanie) PN-85/B-04500




Badania wykonuje:


Zakład Cementu


Zakres badań

Metoda badania

Ciepło spalania PN-ISO 1716*





Zakład Badań Kontrolnych


Zakres badań Metoda badania
Zawartość chlorków rozpuszczalnych w wodzie PN-EN 1015-17

































 

KONTAKT


Kierownik Zakładu
dr inż. Marzena Najduchowska

tel.:

kom.:

e-mail:

12 683 79 96

515 053 503

m.najduchowska@icimb.pl


Zastępca Kierownika
mgr inż. Jerzy Balacha

tel.:

e-mail:

12 683 79 46

j.balacha@icimb.pl







KONTAKT


Kierownik Zakładu
dr inż. Tomasz Baran

tel.:

kom.:

e-mail:

12 683 79 91

691 929 277

t.baran@icimb.pl


Zastępca Kierownika

mgr inż. Bogumiła Duszak

tel.:

e-mail:

12 683 79 93

b.duszak@icimb.pl








KONTAKT


Kierownik Zakładu
mgr inż. Tomasz Foszcz

tel.:

kom.:

e-mail:

12 683 79 64

661 944 695

t.foszcz@icimb.pl


Zastępca Kierownika
mgr Pelagia Laska-Józefczak

tel.:

e-mail:

12 683 79 85

p.laska@icimb.pl







ZAPRASZAMY:


Zapraszamy na Wystawę!


Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...