Strona główna Zaprawy tynkarskie
BADANIA ZAPRAW TYNKARSKICH



Badania wykonuje:


Zakład Betonów, Zapraw i Kruszyw


Zakres badań Metoda badania
Konsystencja świeżej zaprawy PN-EN 1015-3 lub PN-EN 1015-4
Gęstość objętościowa świeżej zaprawyPN-EN 1015-6
Zawartość powietrzaPN-EN 1015-7
Czas zachowania właściwości roboczychPN-EN 1015-9
Gęstość wysuszonej stwardniałej zaprawyPN-EN 1015-10
Wytrzymałość na ściskaniePN-EN 1015-11
Wytrzymałość na zginaniePN-EN 1015-11
Przyczepność do podłoża i symbol modelu pęknięciaPN-EN 1015-12
Absorpcja wody spowodowana podciąganiem kapilarnymPN-EN 1015-18
Penetracja wody po badaniu absorpcji wody spowodowanej podciąganiem kapilarnymPN-EN 1015-18
Określenie współczynnika przepuszczalności pary wodnejPN-EN 1015-19
Odpowiedniość jednowarstwowych zapraw na obrzutkę do podłoży
PN-EN 1015-21
Przyczepność po wymaganych cyklach sezonowaniaPN-EN 1015-21
Trwałość (odporność na zamrażanie-odmrażanie)PN-85/B-04500



Badania wykonuje:


Zakład Cementu


Zakres badań

Metoda badania

Ciepło spalania PN-ISO 1716




Badania wykonuje:


Zakład Badań Kontrolnych


Zakres badań Metoda badania
Oznaczenie zawartości Hg PB/LC-28
Oznaczenie zawartości As PB/LC-28


 

KONTAKT


Kierownik Zakładu
dr inż. Marzena Najduchowska

tel.:

kom.:

e-mail:

12 683 79 96

515 053 503

m.najduchowska@icimb.pl


Zastępca Kierownika
mgr inż. Jerzy Balacha

tel.:

e-mail:

12 683 79 46

j.balacha@icimb.pl







KONTAKT


Kierownik Zakładu
dr inż. Tomasz Baran

tel.:

kom.:

e-mail:

12 683 79 91

691 929 277

t.baran@icimb.pl


Zastępca Kierownika

mgr inż. Bogumiła Duszak

tel.:

e-mail:

12 683 79 93

b.duszak@icimb.pl








KONTAKT


Kierownik Zakładu
mgr inż. Tomasz Foszcz

tel.:

kom.:

e-mail:

12 683 79 61

661 944 695

t.foszcz@icimb.pl


Zastępca Kierownika
mgr Pelagia Laska-Józefczak

tel.:

e-mail:

12 683 79 85

p.laska@icimb.pl







Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...