bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

Wyjazd szkoleniowy do Bukowiny Tatrzańskiej!
Data dodania: 04 / 05 / 2022

Wyjazd szkoleniowy do Bukowiny Tatrzańskiej!

Rozwijamy kompetencje Naszych pracowników!

28 i 29 kwietnia w Bukownie Tatrzańskiej Nasi pracownicy odbyli dwudniowe szkolenie wraz z interaktywnymi warsztatami rozwijającymi umiejętności miękkie.  

Szkolenie przeprowadzone zostało przez wykładowców z Wydział Zarządzania AGH. Dr Sławomir Ziółkowski szkolił z podejścia i nastawienia do współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym. Kolejnym ważnym obszarem kształcenia było budowanie zespołów projektowych przeprowadzone przez prof. Dr hab. Dagmarę Lewicką, mgr inż. Monikę Pec oraz mgr inż. Magdalenę Ostasz.
Wyjazd był także świetną okazją do spotkania się i integracji pracowników, którzy pracują na co dzień w różnych lokalizacjach.Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona